Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bakalie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą bakalie. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 1 października 2013

tort na 6 rocznicę ślubu /cukrowa/


cukrowa rocznica ślubu







Piękna rocznica, bardzo słodka ;) Tort ozdobiony cukrowymi różyczkami i przełożony watą cukrową. Mam nadzieję że nie był zbyt słodki.Pozdrawiam

czwartek, 19 września 2013

weselne słodkości










Polecam pyszne mufinki grzybki,rurki,rafaello,mini mrowisko i na sam koniec tort :) wszystkie wypieki wykonuję z sercem.
SMACZNEGO !!!



wtorek, 5 czerwca 2012

Na pochmurne dni

Kochani dni są bardzo ponure i samopoczucie nasze również jest kiepskie. Proponuję do filiżanki kawy, ciekawej książki, dobrego filmu - słodki dodatek. Spróbujcie, samopoczucie od razu poprawi się a i kawa będzie smakowała lepiej.


Babeczki z kruchego ciasta wypełnione masą krówkową, orzechem laskowym i polane polewą czekoladową.
Rurki z ciasta półkruchego wypełnione masą budyniową z dodatkiem bakalii. Rożki również z ciasta półkruchego z marmoladą . Pychota - zapraszam!!!!!!!!