słodkości Bebetki
ciasta... ciasteczka... torty... torciki... inne słodkości...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
snickers
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
snickers
.
Pokaż wszystkie posty
niedziela, 13 maja 2012
SNICKERS
Jednym z moich ulubionych ciast jest właśnie SNICKERS.
Kruche ciasto, orzechy solone, masa krówkowa... niebo w gębie :)
Miłej niedzieli :)
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)