A na ŚWIĘTA kosz pełen łakoci - zapraszam !!!!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rurki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą rurki. Pokaż wszystkie posty
czwartek, 14 marca 2013
wtorek, 5 czerwca 2012
Na pochmurne dni
Kochani dni są bardzo ponure i samopoczucie nasze również jest kiepskie. Proponuję do filiżanki kawy, ciekawej książki, dobrego filmu - słodki dodatek. Spróbujcie, samopoczucie od razu poprawi się a i kawa będzie smakowała lepiej.
Babeczki z kruchego ciasta wypełnione masą krówkową, orzechem laskowym i polane polewą czekoladową.
Rurki z ciasta półkruchego wypełnione masą budyniową z dodatkiem bakalii. Rożki również z ciasta półkruchego z marmoladą . Pychota - zapraszam!!!!!!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)
