Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ciasteczka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą ciasteczka. Pokaż wszystkie posty

sobota, 21 września 2013

wtorek, 5 czerwca 2012

Na pochmurne dni

Kochani dni są bardzo ponure i samopoczucie nasze również jest kiepskie. Proponuję do filiżanki kawy, ciekawej książki, dobrego filmu - słodki dodatek. Spróbujcie, samopoczucie od razu poprawi się a i kawa będzie smakowała lepiej.


Babeczki z kruchego ciasta wypełnione masą krówkową, orzechem laskowym i polane polewą czekoladową.
Rurki z ciasta półkruchego wypełnione masą budyniową z dodatkiem bakalii. Rożki również z ciasta półkruchego z marmoladą . Pychota - zapraszam!!!!!!!!

sobota, 12 maja 2012

... debiutuję ... GRZYBKI

Po długich namowach moich córek, uległam i jestem. Słowo się rzekło :) blog powstał.... Mam nadzieję, że sprostam :) Zapraszam serdecznie wszystkich łakomczuchów i nie tylko!!! 
Ulubiony przysmak moich domowników, zarówno tych starszych jak i młodszych. Kruche ciasto, polewa czekoladowa, masa (co kto lubi) z dodatkiem bakalii lub owoców... pychota :)